Objavljeni izabrani kandidati na izborima za vijeća mjesnih odbora

Aktualno 3. prosinca 2018

Izabrani kandidati SDP Rijeke i koalicijskih partnera

U nastavku se nalaze izabrani kandidati SDP Rijeke i koalicijskih partnera (Hrvatska stranka umirovljenika – HSU, Primorsko-goranski savez – PGS, Istarski demokratski sabor – IDS, Hrvatski laburisti – stranka rada – HL, Samostalna demokratska srpska stranka – SDSS te Hrvatska narodna stranka – liberalni demokrati – HNS) za sve mjesne odbore u Rijeci.

S ukupno 58 osvojenih mandata, naša koalicija bila je najuspješnija na ovim mjesnim izborima!

ZAHVALJUJEMO SE SVIMA NA UKAZANOME POVJERENJU!

Poveznica na Facebook vijest

S. M.

BANDEROVO:

1. Nadja Poropat

2. Auzilija Maligec

 

BELVEDER:

1. Irena Vukosavljević

2. Dragan Basta

 

BRAJDA-DOLAC:

1. Gordana Šopić

 

BRAŠĆINE-PULAC:

1. Franjo Valić

 

BULEVARD:

1. Virna Škoda-Šaprić

 

CENTAR-SUŠAK:

1. Mirjana Vasić

2. Nives Borozan

3. Ivanka Smojver

 

DRAGA:

1. Ivan Mandekić

 

DRENOVA:

1. Saša Jurešić

2. Ivan Oškera

3. Zorka Ćoso

 

GORNJA VEŽICA:

1. Adam Butigan

 

GORNJI ZAMET:

1. Krunoslav Kovačević

2. Drago Zelenović

3. Marin Pilepić

 

GRAD TRSAT:

1. Barbara Udovičić Papeš

2. Anđelka Jurašić Mikašinović

 

GRBCI:

1. Milan Ivaniš

 

KANTRIDA:

1. Adolf Krbavac

 

KOZALA:

1. Sanjin Matijević

2. Ines Mijić

 

KRIMEJA:

1. Danijela Bradamante

2. Hrvoje Miholjević

 

LUKA:

1. Stefan Mataja Mafrici

2. Edvin Liverić-Bassani

 

 

MLAKA:

1. Ivo Simper

2. Milan Milovanović

 

OREHOVICA:

1. Božo Pavlović

2. Ružica Balaban

 

PEĆINE:

1. Željko Ševerdija

2. Veljko Karabaić

3. Slobodan Škalamera

 

PEHLIN

1. Aljoša Bratuša

2. Radjana Janković

 

PODMURVICE:

1. Jadranka Žikić

2. Tomislav Bucić

 

PODVEŽICA:

1. Vladimir Predrag

 

POTOK:

1. Leo Šamanić

 

SRDOČI:

1. Branko Srdoč

2. Robert Urek

 

SVETI KUZAM:

1. Milan Dragičević

 

SVETI NIKOLA:

1. Marin Barać

2. Željko Vizintin

3. Mila Kožul

 

SVILNO:

1. Dragan Grgić

2. Nikola Lalić

 

ŠKOLJIĆ – STARI GRAD:

1. Juro Perković

 

ŠKURINJE:

1. Robi Kezele

 

TURNIĆ:

1. Ivica Grozdanić

2. Božidarka-Matija Čerina

 

VOJAK:

1. Elena Šegota-Paladin

2. Saša Muschet

 

ZAMET:

1. Ivica Prtenjača

2. Vojmir Turak

3. Nikica Lenac