U nastavku donosimo Vam izborne liste SDP Rijeke i koalicijskih partnera (Hrvatska stranka umirovljenika – HSU, Primorsko-goranski savez – PGS, Istarski demokratski sabor – IDS, Hrvatski laburisti – stranka rada – HL, Samostalna demokratska srpska stranka – SDSS te Hrvatska narodna stranka – liberalni demokrati – HNS) za svih 34 mjesnih odbora u Rijeci.
S. M.
BANDEROVO:
SDP-HSU-HNS-PGS-HL-IDS (LISTA BR. 4)
1. Nadja Poropat – nositeljica liste 2. Auzilija Maligec 3. Salih Baćinović 4. Marko Mataja-Mafrici 5. Nezir Mešić
BELVEDER:
SDP-HSU (LISTA BR. 5)
1. Irena Vukosavljević – nositeljica liste 2. Dragan Basta 3. Nazif Krupić 4. Ivanka Žunić 5. Petra Karanikić
BRAJDA-DOLAC:
SDP-HSU-PGS-HNS (LISTA BR. 7)
1. Gordana Šopić – nositeljica liste 2. Milena Licul 3. Siniša Maroević 4. Sanja Radak 5. Beatrice Frković
BRAŠĆINE-PULAC:
SDP-PGS-HSU-HNS-IDS-HL-SDSS (LISTA BR. 2)
1. Franjo Valić – nositelj liste 2. Žana Budimir 3. Radenko Stanojević 4. Damir Žiković 5. Oskar Skerbec
BULEVARD:
PGS-HSU-SDP-HNS-HL-IDS (LISTA BR. 4)
1. Virna Škoda-Šaprić – nositelj liste 2. Božidar Dasović 3. Vlado Mezak 4. Milan Lukša 5. Marinko Tomić
CENTAR-SUŠAK:
SDP-HNS-PGS-HSU-HL-IDS (LISTA BR. 3)
1. Mirjana Vasić – nositeljica liste 2. Nives Borozan 3. Ivanka Smojver 4. Vesna Bregant 5. Đorđe Grubić
DRAGA:
SDP-PGS-HSU-HNS-HL-IDS (LISTA BR. 5)
1. Ivan Mandekić – nositelj liste 2. Bojan Mikuličić 3. Ivona Valinčić 4. Leo Sablić 5. Debora Večerina
DRENOVA:
SDP-HNS-PGS-SDSS (LISTA BR. 6)
1. Saša Jurešić – nositelj liste 2. Ivan Oškera 3. Zorka Ćoso 4. Jasna Birkić 5. Mile Lužaić 6. Nasrin El Gharni 7. Kristian Iskra
GORNJA VEŽICA:
SDP-HSU-PGS-HNS-HL-SDSS (LISTA BR. 6)
1. Adam Butigan – nositelj liste 2. Vlasta Pirjak 3. Tanija Čaušević 4. Neven Tomašić 5. Robert Crnjak
GORNJI ZAMET:
PGS-SDP-HNS-SDSS (LISTA BR. 6)
1. Krunoslav Kovačević – nositelj liste 2. Drago Zelenović 3. Marin Pilepić 4. Predrag Nakić 5. Milan Eraković
GRAD TRSAT:
HNS-SDP-HSU-PGS-HL-IDS (LISTA BR. 2)
1. Barbara Udovičić Papeš – nositeljica liste 2. Anđelka Jurašić Mikašinović 3. Jadranka Balen 4. Katarina Vuletić 5. Ljubinka Vidmar
GRBCI:
SDP-PGS-HSU-HNS-HL-IDS-SDSS (LISTA BR. 2)
1. Milan Ivaniš – nositelj liste 2. Ivica Linar 3. Ilija Vilić 4. Nedeljko Vuletić 5. Nebojša Uzelac
KANTRIDA:
SDP-PGS-HNS-SDSS (LISTA BR. 6)
1. Adolf Krbavac – nositelj liste 2. Krunoslav Pribanić 3. Marina Marghetti 4. Vojko Gorše 5. Mirjana Poropat Linić
KOZALA:
SDP-HSU-HNS-HL-PGS-IDS (LISTA BR. 5)
1. Sanjin Matijević – nositelj liste 2. Ines Mijić 3. Redžo Alibašić 4. Matea Marchini 5. Nadia Stanković
KRIMEJA:
SDP-HSU-PGS-HL-SDSS-HNS-IDS (LISTA BR. 4)
1. Danijela Bradamante – nositeljica liste 2. Hrvoje Miholjević 3. Ozren Gruičić 4. Mirjana Zovko 5. Arsen Cimaš
LUKA:
SDP-PGS-HSU-HNS-HL-IDS (LISTA BR. 3)
1. Stefan Mataja Mafrici – nositelj liste 2. Edvin Liverić-Bassani 3. Vinko Stamenić 4. Daina Glavočić 5. Morana Jokić
MLAKA:
SDP-HNS-GLAS-PGS (LISTA BR. 5)
1. Ivo Simper – nositelj liste 2. Milan Milovanović 3. Zoran Paulić 4. Marin Filčić 5. Alba Pećanac |
OREHOVICA:
HSU-PGS-SDP-HNS-HL-IDS (LISTA BR. 2)
1. Božo Pavlović – nositelj liste 2. Ružica Balaban 3. Damir Kamenar 4. Milica Škoda 5. Danka Pavlović
PAŠAC:
SDP-PGS-HSU-HL-IDS (LISTA BR. 4)
1. Zvjezdana Margan-Vukelić – nositeljica liste 2. Ranko Fućak 3. Joško Čargonja 4. Milan Ciklić 5. Boris Vukelić
PEĆINE:
SDP-PGS-HNS (LISTA BR. 4)
1. Željko Ševerdija – nositelj liste 2. Veljko Karabaić 3. Slobodan Škalamera 4. Olivera Filipović 5. Milena Milih
PEHLIN
HNS-SDP-PGS-SDSS (LISTA BR. 2)
1. Aljoša Bratuša – nositelj liste 2. Radjana Janković 3. Gordan Srok 4. Sadija Hrštić 5. Sandro Vizler
PODMURVICE:
SDP-HL-SDSS-HNS-PGS (LISTA BR. 6)
1. Jadranka Žikić – nositeljica liste 2. Tomislav Bucić 3. Aleksandar Merle 4. Mara Drageljević 5. Marko Kasić
PODVEŽICA:
SDP-HSU (LISTA BR. 8)
1. Vladimir Predrag – nositelj liste 2. Ljubica Stojanović 3. Tamara Martinčić 4. Zlatko Herljević 5. Branko Glasenhardt
POTOK:
SDP-HSU-PGS-HNS-HL-IDS (LISTA BR. 3)
1. Leo Šamanić – nositelj liste 2. Jasna Malnar-Lojk 3. Ivana Klobučar 4. Fabijan Tomić 5. Dušan Sekulić
SRDOČI:
PGS-SDP-HNS (LISTA BR. 6)
1. Branko Srdoč – nositelj liste 2. Robert Urek 3. Nenad Paladin 4. Miroslav Arsenijević 5. Goran Lončar
SVETI KUZAM:
SDP (LISTA BR. 2)
1. Milan Dragičević – nositelj liste 2. Zlatko Meić 3. Milena Šipuš 4. Klaudio Srića 5. Edvard Mršić
SVETI NIKOLA:
SDP-HSU-IDS (LISTA BR. 3)
1. Marin Barać – nositelj liste 2. Željko Vizintin 3. Mila Kožul 4. Nikola Lazić 5. Klaudio Lazarić 6. Adelina Kunst 7. Saša Pešut
SVILNO:
SDP-HSU-HNS-PGS-HL-IDS (LISTA BR. 3)
1. Dragan Grgić – nositelj liste 2. Nikola Lalić 3. Tedi Miljuš 4. Adrijano Šuperina 5. Mirjana Grgić
ŠKOLJIĆ – STARI GRAD:
PGS-SDP-HSU-HNS-HL-IDS (LISTA BR. 6)
1. Juro Perković – nositelj liste 2. Andrej Brala 3. Ana Kovačić 4. Deizi Štimac 5. Zorko Babić
ŠKURINJE:
SDP-PGS-HNS (LISTA BR. 5)
1. Robi Kezele – nositelj liste 2. Igor Majkić 3. Edo Grubešić 4. Darko Ramini 5. Nikolina Tomić
ŠKURINJSKA DRAGA:
HNS-SDP-PGS (LISTA BR. 3)
1. Željko Vukadinović – nositelj liste 2. Danijela Frlan 3. Branko Vrcelj 4. Mirvana Grubiša 5. Redžep Beriša
TURNIĆ:
SDP-PGS-HNS (LISTA BR. 5)
1. Ivica Grozdanić – nositelj liste 2. Božidarka-Matija Čerina 3. Ida Zoričić 4. Milan Macut 5. Viktor Požgaj
VOJAK:
SDP-HSU-HNS-PGS-HL-IDS (LISTA BR. 4)
1. Elena Šegota-Paladin – nositeljica liste 2. Saša Muschet 3. Mirko Pauletić 4. Ružica Ažman 5. Marijan Trošelj
ZAMET:
SDP-PGS-HNS (LISTA BR. 6)
1. Ivica Prtenjača – nositelj liste 2. Vojmir Turak 3. Nikica Lenac 4. Astrid Massari 5. Eni Kušić 6. Boris Acinger 7. Tea Mičić Badurina |