U mjesnim ograncima

Rukovodstva mjesnih ogranaka SDP Rijeka

Mjesni ogranci konstitutivni su dio Gradske organizacije SDP Rijeka. Mjesni ogranci djeluju sukladno organizaciji mjesne samouprave Grada Rijeke i sudjeluju u izborima za Vijeća mjesnih odbora te provode utvrđene programske osnove i ciljeve SDP Rijeka.

Mjesni ogranak Belveder 

Predsjednica: Irena Vukosavljević

Potpredsjednica: Nina Orlović

Predsjedništvo:
Marijana Cuculić
Nazif Krupić
Neven Petković

 

Mjesni ogranak Brajda-Dolac-Potok

Predsjednica: Gordana Šopić

Potpredsjednik: Siniša Maroević

Predsjedništvo:
Ivan Dobrović
Zorka Juretić
Josip Pobran

 

Mjesni ogranak Brašćine-Pulac

Predsjednik: Danko Ilijić

Potpredsjednica: Marijana Grubišić

Predsjedništvo:
Mitar Maksimović
Rozita Superina
Franjo Valić

 

Mjesni ogranak Drenova

Predsjednik: Aleksandar Bulog

Potpredsjednik: Nenad Mance

Predsjedništvo:
Kristian Iskra
Saša Jurešić
Ivan Oškera

 

Mjesni ogranak Gornja Vežica-Draga-Sv. Kuzam-Orehovica-Pašac-Svilno

Predsjednik: Adam Butigan

Potpredsjednica: Arijana Majster

Predsjedništvo:
Marijana Božičković
Tanija Čaušević
Davor Kauzlarić

 

Mjesni ogranak Kantrida

Predsjednik: Marko Filipović

Potpredsjednik: Krunoslav Pribanić

Predsjedništvo:
Alen Baštijan
Adolf Krbavac
Zdenka Radić

 

Mjesni ogranak Kozala

Predsjednik: Sanjin Matijević

Potpredsjednik: Ivan Miočić

Predsjedništvo:
Hrvoje Kogoj
Dražen Lenac
Nadia Stanković

 

Mjesni ogranak Krimeja

Predsjednik: Petar Petrinić

Potpredsjednica: Danijela Bradamante

Predsjedništvo:
Arsen Cimaš
Ljiljana Mihić
Hrvoje Miholjević

 

Mjesni ogranak Krnjevo-Turnić

Predsjednik: Marin Barać

Potpredsjednica: Mila Kožul

Predsjedništvo:
Ksenija Beljan
Nikola Lazić
Viktor Požgaj

 

Mjesni ogranak Luka-Školjić-Centar-Sušak

Predsjednik: Stefan Mataja-Mafrici

Potpredsjednik: Žarko Mataja-Mafrici

Predsjedništvo:
Andrej Brala
Vinko Stamenić
Mirjana Vasić

 

Mjesni ogranak Mlaka

Predsjednik: Duško Milovanović

Potpredsjednik: Ivo Simper

Predsjedništvo:
Ksenija Butković
Milan Milovanović
Sanja Tamarut

 

Mjesni ogranak Pećine

Predsjednik: Željko Ševerdija

Potpredsjednik: Vladimir Benac

Predsjedništvo:
Patricija Dragičević
Željko Jovašević
Ivona Plenča

 

Mjesni ogranak Podmurvice-Banderovo-Pehlin

Predsjednica: Jadranka Žikić

Potpredsjednik: Danijel Simčić

Predsjedništvo:
Miloš Bulatović
Radjana Janković
Aleksandar Merle

 

Mjesni ogranak Podvežica

Predsjednik: Goran Gračanin

Potpredsjednica: Tamara Martinčić

Predsjedništvo:
Danko Holjević
Goran Palčevski
Vladimir Predrag

 

Mjesni ogranak Srdoči-Grbci

Predsjednik: Robert Urek

Potpredsjednica: Biserka Delač-Grgurić

Predsjedništvo:
Dario Medvedec
Ćiril Jurišić
Mirella Ružić

 

Mjesni ogranak Škurinje – Škurinjska draga

Predsjednik: Ivo Šantić

Potpredsjednik: Igor Majkić

Predsjedništvo:
Robi Kezele
Radovan Matić
Milan Mandić

 

Mjesni ogranak Vojak-Bulevard-Trsat

Predsjednik: Vojko Braut

Potpredsjednik: Čedomir Salević

Predsjedništvo:
Saša Muschet
Davor Širola
Miroslav Tatić

 

Mjesni ogranak Zamet

Predsjednica: Astrid Krizman

Potpredsjednik: Ivica Prtenjača

Predsjedništvo:
Jelena Afgan
Eni Kušić
Robert Matić